ofirmie_foto


O firmie

Art Cafe to firma rodzinna działająca na rynku od 2002 roku. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez wszelkiego typu. Zapewniamy przygotowanie i wykonanie powierzonej imprezy.

Wysokie kwalifikacje i zaangażowanie wszystkich pracowników, pozwalają dostosować ofertę do każdego rodzaju wydarzenia, miejsca i indywidualnych potrzeb.

Organizowane przyjęcie jest dla nas równie ważne jak dla Państwa, dlatego jesteśmy otwarci i przygotowani na wszelkie życzenia i preferencje. Oryginalne pomysły, profesjonalnie wyszkolony personel, inwestycja w nowoczesne rozwiązania w gastronomii, wysoka jakość potraw i usług gwarantują, że zorganizowane z naszą pomocą przyjęcie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma zapewnia również kompleksową obsługę imprez cateringowych na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy duży wybór potraw kuchni międzynarodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą menu catering i menu restauracja oraz z referencjami wykonanych zamówień. W przypadku nawiązania stałej współpracy gwarantujemy naszym klientom rabaty.